Write For Us

R.I.P † Whitney Houston zemřela (1963-2012) / Whitney Houston Dead at Age 48 in Los Angeles

Loading...
Google Rank
167 Views
Published
Předem chci upozornit že není záměrem chlubit se cizím peřím. Smrt Whitney mě zasáhla. mám k ní úctu jako k výborné zpěvačce né však jako k mému idolu, proto jsem si netroufla na video. Ale na youtube chyběla česká verze. Tak mi bylo líto jí tady nerozšířit.Americká zpěvačka a herečka Whitney Houston zemřela v sobotu ve věku 48 let. Patřila mezi největší popové hvězdy a mimo jiné také účinkovala ve filmu Osobní strážce po boku Kevina Costnera. Whitney, která se v minulosti potýkala s drogami, zemřela v losangeleském hotelu Beverly Hilton, kde ji našel její bodyguard. Příčina smrti není zatím známá.

"Nyní o tom nemohu mluvit. Je to tak neskutečné a neuvěřitelné. Nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem četla na televizní obrazovce. Mé srdce je s Cissy (matka Houston), její dcerou Bobbi Kris, její rodinou a s (exmanželem) Bobbym (Brownem)," oznámila v prohlášení soulová královna Aretha Franklin, která byla kmotrou Houston.

Whitney zemřela v předvečer každoročního předávání cen Grammy, kde měla podle agentury Reuters vystoupit. Sama přitom toto ocenění získala již šestkrát.

Houston vydala sedm studiových alb a v samotných Spojených státech prodala přes 55 milionů nahrávek. Divoké manželství se zpěvákem Bobbym Brownem, s nímž se rozvedla v roce 2007, společně s alkoholem a drogami jí však kariéru ničily.

Od poloviny osmdesátých do konce devadesátých let minulého století patřila Houston k nejprodávanějším zpěvačkám. Ovlivnila celou generaci mladších zpěvaček od Christiny Aguilery po Mariah Carey.
Category
POP
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment