AVA360 Advertising

Warner Music Malaysia All Star - Dari Jauh Ku Pohon Maaf (Official Music Video)

Loading...
8 Views
Published
Warner Music Malaysia All Star - Dari Jauh Ku Pohon Maaf [Official Music Video]

Nyanyian semula sebuah lagu Hari raya klasik popular oleh para artis Warner Music Malaysia sewaktu Perintah Kawalan Pergerakan sepanjang pandemik Covid-19 pada tahun 2020

#WmmAllStar #DariJauhKuPohonMaaf #Aidilfitri2020

Pencipta Lagu: Hashim Said
Pencipta Lirik: Haron Abdul Majid
Penerbit Muzik: Boba Fett & Reza Ramsey

Warner Music Malaysia All Star:
Andi Bernadee - www.instagram.com/andibernadee
Aizat Amdan - www.instagram.com/aizatamdan
Kucaimars – www.instagram.com/kucaimars
Rizal Rasid – www.instagram.com/rizal_rasid
Azmi - www.instagram.com/azmi_saat
Kaka Azraff – www.instagram.com/kakaazraff
Layla Sania – www.instagram.com/laylasania
Bunga – www.instagram.com/bungaisme
De Fam – www.instagram.com/defamofficial
Sweet Qismina - www.instagram.com/sweetqismina

Lyrics:
Dalam dingin subuh hatiku terusik
Kenang nasib diri di rantauan
Bergema takbir raya menitis air mata
Terbayang suasana permai desa.

Rindu hati ini inginku kembali
Pada ayah bonda dan saudara
Tetapi aku harus mencari rezeki
Membela nasib kita bersama.

Hanya kusampaikan doa dan kiriman tulus ikhlas
Dari jauh kupohonkan ampun maaf
Jangan sedih pagi ini tak dapat kita bersama
Meraikan Aidil Fitri yang mulia.

Restu ayah bonda kuharap selalu
Hingga aku pulang kepadamu
Hanya kusampaikan doa dan kiriman tulus ikhlas
Dari jauh kupohonkan ampun maaf.

Jangan sedih pagi ini tak dapat kita bersama
Meraikan Aidil Fitri yang mulia
Restu ayah bonda kuharap selalu
Demi anakmu yang kini jauh.
Category
Trending
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment